Solidny deweloper mieszkaniowy
Inwestor
Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną z 20-letnim doświadczeniem. Specjalizującą się w budowie budynków mieszkalnych, wielorodzinnych. Wybudowaliśmy już kilkaset mieszkań na terenie Ciechocinka oraz Torunia. Od samego początku stawiamy na wysoką jakość wykonywanych usług oraz stosowanych materiałów. Naszym klientom oferujemy profesjonalne podejście oraz fachową pomoc na każdym etapie współpracy.

Posiadamy wykwalifikowanych pracowników o dużym doświadczeniu zarówno w branży budowlanej jak i branżach pokrewnych.
Nasza firma miała zaszczyt współpracować z klientami indywidualnymi, deweloperami oraz instytucjami publicznymi. Wśród naszych realizacji znajdują się osiedla mieszkaniowe oraz domy jednorodzinne na indywidualne zamówienie.

Dużą wagę przywiązujemy również do otoczenia naszych budynków. Dbamy o zieleń i sadzimy nowe drzewa. Niezmienne zasady działania od kilkunastu lat sprawiają, że bardzo szybko realizujemy swój cel, jakim jest zadowalanie wszystkich Klientów.
Przedstawione na stronie internetowej wizualizacje budynków mają charakter poglądowy. Wygląd budynków, jak i teren otaczający inwestycję mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji.
Kudlińscy Developer © Wszelkie prawa zastrzeżone